adelyadanismanlik@gmail.com

Uzmanlarımız ile yapacağınız tüm görüşmeleriniz sadece uzmanımız ile sizin aranızda kalmakta olup diğer şahıslarla paylaşılmamaktadır. Mahremiyet ve meslek etiğimiz gereği görüşmelerde gizlilik esastır.

Sizin sorun ve ihtiyacınıza yönelik farklı terapi yöntemleri sunabilen, genç, dinamik, sürekli kendini yenileyen, değişime ve gelişime açık uzman kadromuzdan destek alacağınız için bizi tercih etmelisiniz.

İlaç tedavisi uygulanmamaktadır. İlaç yazma yetkisi yalnızca doktorlara verilmiştir. İlaç tedavisinin gerekli görüldüğü durumlarda uzmanlarımız psikiyatri uzmanına yönlendirme yapmaktadır.

Seans aralıkları hizmet aldığınız uzmanın  ve sizin uygunluk durumunuza göre belirlenir. Tedavi planına göre haftada bir seans veya iki seans olarak uygulanabilir. Seanslar arası sürenin 10 günü geçmemesi önerilir.

Seans sürelerimiz 45 dakika ile 1 saat arasında değişmektedir.

Psikolojik desteğin/terapinin ne kadar süreceği yaşadığınız problemin türüne, şiddetine, terapi sürecine, terapiden elde etmek istediğiniz amaçlarınıza, ilerleme hızınıza ve çabalarınıza da bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

Bazı danışanlar için süreç 1-2 seans iken bazı danışanlar için 8-12 seans yeterli olmaktadır. Daha derinlemesine bir çalışma gereken danışanlar için bu sürece altı ay kadar daha devam etmek faydalı olacaktır. Değerlendirme aşamasında bu konu uzman ile açık bir şekilde konuşularak terapiyle ulaşmak istediğiniz hedeflerinize göre süreç planlanmaktadır.

Yaşadığınız sorun içinden çıkılmaz bir hal aldıysa, davranışlarınız farklılaştıysa, olumsuz düşüncelerinizden kurtulamıyorsanız ve yaşadığınız sorun günlük hayatınızı olumsuz etkiliyorsa profesyonel bir destek almanız gerekmektedir.

Whatsapp Destek Hattı